Jesteś tutaj: Strona Główna Treningi

Treningi

Treningi r.szk.2014/2015

dzień godz. miejsce trener
poniedziałek 17.00-19.30 VII LO, Jana Styki 13 Chmielecka A.
poniedziałek 17.00-19.15 MORSiR, Narutowicza 17 Cieślak M.
wtorek 17.00-20.00 MORSiR, Narutowicza 17 Konior K.
środa 17.00-19.30 VII LO, Jana Styki 13 Chmielecka A.
środa 17.00-20.00 MORSiR, Narutowicza 17 Konior K.
czwartek 17.00-20.00 MORSiR, Narutowicza 17 Cieślak M.
piątek 17.00-19.00 VII LO, Jana Styki 13 Chmielecka A.
piątek 17.00-20.00 MORSiR, Narutowicza 17 Konior K.
sobota 9.00-11.00 MORSiR, Narutowicza 17 Chmielecka A.
sobota 9.00-12.00 SP 34, Świętoborzyców 40 Cieślak M.

 


 

treningi sezon 2012/2013    
dzień godz. miejsce grupa ćwiczebna trener
poniedziałek 17.00-18.00 VII LO, ul. Jana Styki 13 naborowa K. Konior
poniedziałek 17.00-19.30 VII LO, ul. Jana Styki 13 rocznik.2003-2004 K. Konior
poniedziałek 17.00-19.30 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik.2003-2004 I. Bieniek
poniedziałek 17.00-18.30 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 1996-2001 J. Łowicz
poniedziałek 18.30-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 1996-2001 M. Cieślak
wtorek 17.00-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik.2003-2005 I. Bieniek
wtorek 17.00-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik.2000-2004 A. Chmielecka
wtorek 17.00-20.00 SP 35, ul. Świętoborzyców 40 rocznik 1996-2001 M. Cieślak
środa 17.00-18.00 VII LO, ul. Jana Styki 13 naborowa K. Konior
środa 17.00-19.30 VII LO, ul. Jana Styki 13 rocznik.2003-2004 K. Konior
środa 17.00-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 1996-2001 M. Cieślak
środa 17.00-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik.2000-2004 K. Konior
czwartek 17.00-20.00 SP 35, ul. Świętoborzyców 40 rocznik.2000-2004 A. Chmielecka
czwartek 17.00-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 1996-2001 M. Cieślak
czwartek 17.00-19.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik.2003-2004 K. Konior
piątek 17.00-19.00 VII LO, ul. Jana Styki 13 rocznik.2003-2005 I. Bieniek
piątek 17.00-20.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 1996-2002 A. Chmielecka
sobota 9.00-12.00 SP 35, ul. Świętoborzyców 40 rocznik 1996-2001 M. Cieślak
sobota 9.00-12.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik.2000-2004 J. Łowicz
sobota 10.30-12.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 2003-2005 I. Bieniek
sobota 9.00-11.00 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 2003-2005 K. Konior
sobota 9.00-10.30 Hala MOSRiR, ul. Narutowicza 17 rocznik 2000-2004 A. Chmielecka
       

 

 

Partnerzy

Logo

Działalność klubu wspiera finansowo

Gmina Miasto Szczecin